امروز    سه شنبه , 04-ارديبهشت-1397   Tuesday , 24-April-2018  - 
صفحات روزنامه بازار سرمایه 2395،حضور مارال فرجاد در مدرسه «اُمید آینده»

2395،حضور مارال فرجاد در مدرسه «اُمید آینده»

حضور مارال فرجاد در مدرسه «اُمید آینده» (لوگو بانک آینده)

در دومین گام از حضور و بازدید هنرمندان نام آشنا از مدارس «امید آینده» که با حمایت بانک آینده احداث و راه‌اندازی شده است؛ مارال فرجاد هنرمند تئاتر، سینما و تلویزیون، در مدرسه «امید آینده» روستای خونسرخ استان هرمزگان، حضور یافت و ضمن دیدار با دانش‌آموزان، معلمان و مربیان مدرسه، با آنها، به گفت‌و‌گو نشست.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی بانک آینده، وی هدف از این سفر را حضور در فضای دوستی و مهربانی در میان کودکان و دانش‌آموزان روستای خونسرخی عنوان کرد.

 قبلاً نیز لیلی رشیدی، دیگر هنرمند کشورمان در مدرسه «امید آینده» زاهدان، حاضر شده و با دانش‌آموزان و معلمان آن مجموعه آموزشی، دیدار کرده بود.

بانک آینده به‌عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی و در عمل به مسؤولیت اجتماعی و نگاه روشن برای پرورش نسل آینده کشورمان، اقدام به تأسیس مدارس مقاطع ابتدایی دور اول و دوم در مناطق کم‌تر برخوردار از امکانات آموزشی کرده است. احداث مدارس 8گانه بانک آینده در نقاط کم بهره از این امکانات در سطح کشور، گامی برای بر طرف ساختن نیازهای جامعه ایرانی است.

 گفتنی است؛ بانک آینده در سال گذشته، 8 مدرسه در مناطق کم‌تر برخوردار کشور ساخته و در حال حاضر 3000 دانش‌آموز در این مدارس تحصیل می‌کنند.