امروز    سه شنبه , 04-ارديبهشت-1397   Tuesday , 24-April-2018  - 
صفحات روزنامه بازار سرمایه 2395،موفقیت بانک شهر در جلب اعتماد عمومی

2395،موفقیت بانک شهر در جلب اعتماد عمومی

موفقیت بانک شهر در جلب اعتماد عمومی

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، استقبال شهروندان از خدمات بانک شهر در فضای رقابتی سیستم بانکی کشور را قابل توجه دانست و گفت: خوشبختانه این بانک توانسته در جلب اعتماد عمومی به خوبی عمل کند و این به معنی کسب سرمایه‌ای است که هر سازمانی نمی‌تواند به راحتی به دست آورد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط‌عمومی بانک شهر، اقبال محمدیان با بیان این مطلب افزود: فلسفه تأسیس این بانک کمک به مدیریت شهری شهرهای مختلف است و در همین راستا توانسته تأثیر به‌سزایی در عمران و آبادانی شهر‌ها و به ویژه توسعه حمل و نقل عمومی شهر‌ها داشته باشد.

وی تصریح‌کرد: بانک شهر تاکنون توانسته اقدامات بسیار جدیدی در سیستم بانکی انجام دهد و بدون شک این امکان وجود دارد که با ارایه خدمات به شهرداری‌های کلان‌شهر‌ها، شهرداری شهرهای ضعیف نیز بیش از پیش از خدمات این بانک شهر بهره‌مند شوند زیرا این شهر‌ها نیز پروژه‌های ناتمامی دارند که برای تکمیل نیاز به حمایت دارد.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت‌های اخیر بانک شهر در حوزه بانکداری الکترونیک، خاطرنشان‌کرد: دنیای امروز، دنیای سرعت و عصر اطلاعات و پیشرفت تکنولوژی است، بر این اساس خوشبختانه بانک شهر توانسته اقدامات جدید و قابل توجهی در این حوزه انجام دهد که این موضوع توانسته این بانک را از سایر بانک‌ها متمایز کند.