امروز    جمعه , 04-خرداد-1397   Friday , 25-May-2018  - 
صفحات روزنامه بهارستان 2359،مناقصه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز به اتمام رسیده است

2359،مناقصه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز به اتمام رسیده است

مناقصه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز به اتمام رسیده است

معاون عملیات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به پروژه‌های تأثیرگذار فرودگاه تبریز گفت: طرح‌هایی از جمله توسعه اپرون و توسعه ترمینال داخلی، فرودگاه تبریز را در مسیر توسعه روزافزون قرار می‌دهند.

به گزارش مناقصه‌مزایده به ‌نقل از روابط‌عمومی فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی، غلامحسین‌باقریان در بازدید از فرودگاه تبریز که برای بررسی وضعیت این فرودگاه در حوزه عملیات فرودگاهی و هوانوردی انجام شد، درباره پروژه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز اظهار داشت: مطالعات و مراحل مناقصه آن به اتمام رسیده و عملیات اجرایی پروژه باید هرچه سریعتر توسط پیمانکار آغاز شود.

عضو هیأت‌مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران همچنین با تأکید بر افزایش سرعت روند اجرای پروژه توسعه پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز، بر تسریع عملیات پروژه از طریق افزایش تجهیزات، ماشین‌آلات و نیروی انسانی و پیشبرد مراحل بعدی پروژه تأکید کرد.

در این بازدید که حمیدحاجی‌بیگی، مدیرکل آتش‌نشانی و هدایت زمینی هواپیما و عباس‌وفایی، سرپرست اداره‌کل تجهیزات و سامانه‌های فرودگاهی نیز حضور داشتند، مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی گزارشی را از آخرین وضعیت فرودگاه تبریز در بخش عملیات فرودگاهی و هوانوردی ارایه کرد.

مصطفی‌صفایی گفت: پروژه توسعه و بهسازی اپرون‌بتنی و تاکسی‌‌های ارتباطی فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر 235میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجراست که با اجرای این طرح، ظرفیت پذیرش پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به بیش از دو برابر افزایش می‌یابد.