امروز    يكشنبه , 03-تير-1397   Sunday , 24-June-2018  - 
صفحات روزنامه بهارستان 2439،دولت باید پیشتاز مبارزه با فساد شود

2439،دولت باید پیشتاز مبارزه با فساد شود

دولت باید پیشتاز مبارزه با فساد شود

رییس فراکسیون امید مجلس، معتقد است که دولت باید قطعاً عنان کار را دست گرفته و پیشتاز مبارزه با مفاسد اقتصادی شود.

به گزارش خانه ملت، محمدرضا عارف با بیان این‌که بحث فساد در کشور جدی است، گفت: باید همان مسیری که در فرمان رهبری در دهه 80 برای مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح شده با جدیت بیش‌تری ادامه پیدا کند چراکه وضعیت فساد در کشور نگران‌کننده است.

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر این‌که دولت باید قطعاً عنان کار را دست گرفته و پیشتاز مبارزه با فساد شود، افزود: دولت در این مسیر به کمک مجلس و قوه قضاییه نیاز دارد که اگر 3 قوه از این موضوع حمایت کنند می‌توان شرایط را تغییر داد. وی ادامه داد: در مجلس فراکسیون شفافیت موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی را با جدیت پیگیری می‌کند و اولویت فراکسیون امید نیز مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به زمزمه‌هایی برای احیای مجدد ستاد تدابیر ویژه اقتصادی، یادآور شد: مجلس باید حتماً به ستاد تدابیر ویژه اقتصادی کمک کند، چراکه بسیاری از تصمیماتی که در این شورا اخذ می‌شود به تدوین قانون نیاز دارد.

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مجلس از هر تصمیمی که در ستاد تدابیر ویژه اقتصادی اخذ شود با توجه به شرایط کنونی حمایت می‌کند.