امروز    سه شنبه , 04-ارديبهشت-1397   Tuesday , 24-April-2018  - 
صفحات روزنامه سیاسی 2334،ملاک بازداشت عمل افراد است

2334،ملاک بازداشت عمل افراد است

دادستان کل کشور با توجه به اغتشاشات اخیر

ملاک بازداشت عمل افراد است

دادستان کل کشور درباره بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر گفت: کسانی که در اغتشاشات اخیر نقش مهمی در تخریب‌‌ها نداشتند، آزاد شدند؛ ملاک بازداشت عمل افراد است، فرقی بین دانشجو و غیردانشجو نیست.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام‌محمدجوادمنتظری، دادستانی کل کشور در حاشیه مراسم نخستین سالگرد درگذشت مرحوم‌هاشمی‌رفسنجانی در جمع خبرنگاران گفت: نقش مرحوم هاشمی در پیدایش، هستی و تداوم انقلاب و نیز در دوران دفاع مقدس بی‌بدیل بود، آرزو می‌کنیم در برابر زحماتی که برای انقلاب کشیده‌اند درجات عالی و متعالی در آن دنیا داشته باشند.

وی در بخش دیگر مصاحبه خود درباره آخرین اخبار از بازداشتی‌های حوادث اخیر کشور گفت: کسانی که در اغتشاشات اخیر نقش مهمی در تخریب‌ها نداشتند، آزاد شدند و در حال حاضر تعداد اندکی از آنها در بازداشت هستند که در بین آنها فرقی بین دانشجو و غیردانشجو نیست بلکه ملاک بازداشت عمل آنها است.

منتظری درباره خبر خودکشی یکی از بازداشتی‌ها در زندان اوین گفت: این فرد معتاد بوده و فیلم وی نیز وجود دارد که پزشکی قانونی درباره آن در حال تحقیق است.

دادستان کل کشور گفت: درباره خبر خودکشی یکی از بازداشتی‌ها در اراک نیز همچنان در حال انجام تحقیقات هستیم همچنین خبر خودکشی یک زندانی دیگر در دزفول خبر کذب و از اساس جعلی بود.