امروز    يكشنبه , 03-تير-1397   Sunday , 24-June-2018  - 
صفحات روزنامه بورس کالا 2239،آغاز فروش اینترنتی خودرو ساندرو استپ‌وی

2239،آغاز فروش اینترنتی خودرو ساندرو استپ‌وی

معاون بازاریابی و فروش سایپا خبر داد

آغاز فروش اینترنتی خودرو ساندرو استپ‌وی

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز فروش اینترنتی خودرو ساندرو استپ‌وی خبر داد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از سایپا، تقی‌زاده با اشاره به استقبال بی‌نظیر مشتریان از خودرو ساندرو استپ‌وی همزمان با آغاز فصل پاییز گفت: گروه خودرو‌سازی سایپا در نظر دارد در راستای رضایتمندی و حمایت از مشتریان عزیز فروش اینترنتی این خودرو پر طرفدار را به اجرا گذاشت.

 معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا افزود یکی از دلایل استقبال بی‌نظیر از این محصول، کیفیت بسیار مناسب محصولات شرکت پارس‌خودرو نسبت به سایر خودرو‌های موجود در بازار می‌باشد و اجرای به موقع تعهدات و خدمات پس از فروش متمایز گروه خودروسازی سایپا در سطح کشور، باعث شده تیراژ تولیدی این خودرو همچنان از تقاضای آن در بازار کم‌تر باشد؛ اما با هماهنگی‌های به عمل آمده سعی شده تا تیراژ تولیدی این خودرو اضافه شود و امکان ثبت‌نام برای تعداد بیش‌تری از مشتریان محترم فراهم شود.

وی اظهار داشت پیش فروش خودرو ساندور استپ‌وی با موعد تحویل آذر و دی ماه سال جاری از ساعت 11 روز یکشنبه 26 شهریور ماه آغاز شده است که با هدف جلوگیری از عرضه مجدد و توزیع عادلانه آن محدودیت کد ملی برقرار خواهد بود. بنابراین امکان ثبت نام تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تا کنون موفق به ثبت نام این خودرو نشده‌اند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد به دلیل رفع عمده مشکلات قبلی سیستم فروش اینترنتی و افزایش سرعت عملیات ثبت نام امیدوارم که مشتریان در هنگام ثبت نام با مشکل خاصی مواجه نشوند، فلذا از هموطنان و مشتریان درخواست کرد به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی برخی دفاتر غیرمجاز، فقط از طریق سایت اینترنتی شرکت سایپا به نشانی www.saipacorp.com اقدام به ثبت‌نام کنند.